Det ble jammen meg litt Greengate inspirerte saker i dag og. En klovnedame i Greengatestil så dagens lys i løpet av de små formiddagstimer. Og endelig fikk jeg tatt i bruk rammene fra Bruka.
Litt dype rammer med passepartout, ikke helt ulike Ikea sine boksrammer. Kjempefine, spør du meg:-)
Et lite hjerte med maskinskrevet skrift ble det også. Jeg prøvde meg med løkkeskriften på symaskinen først, men det ble litt vel snirklete og uleselig. Når både eldste sønnen og nordlendingen trengte 10 forsøk på å lese at det sto englebarn, så droppet jeg løkkeskriften. Da ble det istedet store, litt kjedelige bokstaver, men man trenger ihvertfall ikke være noen skriftekspert for å tyde det:-)
Dermed var jeg i mål, og klar for morgendagens sommermarked. Så nå kan jeg ta helg med god samvittighet:-)
God helg!
så fiiint bilde med den klovnen !! :o)
SvarSlettFine, fine bilete, og nusseleg hjarta:))
SvarSlettDu er så utruleg dyktig Barbro.
Masse, masse lukke til med sommermarkedet!!!
Nydelige bilder Barbro:-)
SvarSlettMASSE lykke til!
Klem ,Hege.
Nydelige bilder og lykke til i morgen..
SvarSlettHa en fin fredag
Klem
Jeg kjøper det klovnebildet om ingen andre har vett til å gjøre det! Lykke til på markedet :0)
SvarSlettSkal si du har rekkt og göre mye fint til markedet. Håper og tror du får mange kunder. Hvem kan motstå disse nydelige sommer farger?
SvarSlettÖnsker deg en kjempe fin helg, själv skal jeg jobbe men det er helt ok. Stor klem til deg!
Å disse figurene du lager er så flotte. Klovnen i rammen var bare lekker. Tusen takk for komentaren inne hos meg. Det er så utrolig hyggelig å få respons. God helg til deg :) klem fra Merethe
SvarSlettLykke til på marked!
SvarSlettMorro å stå med så masse fint.
Ha en flott helg, Barbro, med masse god samvittighet!
Veldig fint det bilde ditt...*smiler*....
SvarSlettHa en god helg!
Kos deg på marked,
klem :O)
Sååå flotte bilder! Skulle visst ha vært i nærheten av dette sommermarkedet:o))) Du er bare rådyktig min venn. Alt blir jo like flott!
SvarSlettHa en flott helg.
Klem fra Solveig
Nydelige bilder!!! Skulle ønske at jeg skulle på det sommermarkedet
SvarSlettHa en fin kveld, vennen!
Klem
Lykke til i morgen! siste innspurt her også... Gleder meg til å treffe deg igjen! Ha en fin helg:) Klem
SvarSlettHei Barbro! Ønsker deg lykke til på marked. Tipper du får god avsetning på alt det lekre du har laget.
SvarSlettVille bare ønske deg lykke til i morra på sommermarkedet ;-)
SvarSlettMasse lykke til i morra!
SvarSlettDe bildene og hjertet var superlekkert.
SvarSlettDet går helt sikkert flott på markedet. Jeg krysser fingrene for dere.
Klem
Nydelige bilder du lager. Skulle ikke hatt noe imot å hatt et par stykker. Tar du imot bestilling eller?
SvarSlettØnsker deg masse lykke til på markedet, og satser på at du får solgt alt du har laget. Ha en trivelig helg, klem.
Nydelige bilder og hjerte! Lykke til med sommermarkedet! Håper du får godt besøk og selvsagt masse salg.
SvarSlettLykke til med markedet, gleder meg til rapport.
SvarSlettJa, bildene var utrolig flotte, og de kommer sikkert til å bli revet bort på markedet! God helg, pass på deg selv! :-))
SvarSlettKlem Cathrine :-)